TAISYKLĖS

Linkime žaisti ir pramogauti saugiai

Saugaus elgesio žaidžiant

1. Už vaikų elgesį, priežiūrą kambaryje atsakingi yra tėveliai, globėjai ar kiti jį atlydėję pilnamečiai asmenys. Jūsų susipažinimas ir sutikimas su žaidimų kambario VORO BOKŠTAS taisyklėmis patvirtinamas parašu sutartyje arba registracijos žurnale.

2. Kamuoliukų baseine smagu "plaukioti", kai jame yra kamuoliukų, todėl tėveliai ar kiti vaiką prižiūrintys pilnamečiai asmenys turi įspėti vaikučius, kad kamuoliukai po žaidynių turi likti baseine, o ne už jo ribų :)

3.  Batute vienu metu gali šokinėti 1 vaikas. Batute atlikti salto draudžiama. Šokinėjant dviems ar daugiau vaikų atsiranda traumų dėl susidūrimo rizika.

4.  VORO BOKŠTAS  laipyne gali naudotis vaikai iki 16 metų. Lipama iš apačios į viršų, nadojant VORO BOKŠTAS  laipynę ne pagal paskirtį ( pvz. iš viršaus krentant žemyn), gali atsirasti kraujosrūvų, taip pat atsiranda susidūrimo su kitu vaiku rizika.

5.  Čiuožykla čiuožti gali tik vienas vaikas. Tuo pačiu metu čiuožiant dviems ar daugiau vaikų atsiranda traumų dėl susidūrimo rizika.

6.  Suaugę atlydėję vaiką (-us) į kambarį turi įsitikinti, kad vaikas supranta, kaip tinkamai naudotis kambaryje esančia įranga, žaislais.

7. Jei atvykote į žaidimų kambarį pirmą kartą ar turite svečių kurie čia lankosi pirmą kartą būtinai informuokite apie tai žaidimų kambario darbuotoją.

8. Žaidimų aikštelė ir žaidimų įranga kambaryje yra skirta tik vaikams.

9. Karstyklėse draudžiama kabinantis į tinklus lipti ant konstrukcijų. 

Prieš pradedant naudotis kambariu, būtina susipažinti su kambario taisyklėmis ir pasirašyti registrų žurnale. Parašu užsakovas pažymi, kad su kambario taisyklėmis susipažino, jos jam yra suprantamos ir su jomis sutinka. Jei kyla klausimų, klauskite. Mielai viską paaiškinsime.

TAISYKLĖS

Švenčių erdvių nuoma

1. Už vaikų elgesį, priežiūrą kambaryje atsakingi yra tėveliai, globėjai ar kiti jį atlydėję pilnamečiai asmenys ir (ar) šentę užsakę asmenys. Jūsų susipažinimas ir sutikimas su žaidimų kambario VORO BOKŠTAS taisyklėmis patvirtinatinamas parašu sutartyje ir (arba) registracijos žurnale.

2. Šventę leidžiama prasitęsti, tačiau tik tuo atveju, jei kambarys yra laisvas. Neatlaisvinus erdvės sutartyje numatytu laiku toliau taikomas pratęsimo mokestis 15 Eur už 30 min.

3. Šventės metu žaidimų kambarys nėra uždaromas kitiems lankytojams, išskyrus "Naktinį gimtadienį".

4. Atsiskaitymas kambaryje galimas tik grynais. Už šventes galima atsiskaityti iš anksto pavedimu.

5. Gimtadienio užsakovas įsipareigoja saugoti kambario inventorių ir jame esančią įrangą, daiktus naudoti pagal jų paskirtį. Už gimtadienio metu tyčia, dėl neatsargumo, taisyklių nesilaikymo sugadintus kambario daiktus, inventorių, įrangą finansinę atsakomybę neša šventės užsakovas, pasirašęs registrų žurnale.

6. Labai vertiname švarą, todėl kambaryje vaikštome be lauko avalynės, su kojinėmis arba kambariui skirta avalyne. Basomis kojomis vaikams žaisti draudžiama.

7. Jūsų patogumui VORO BOKŠTAS patalpose veikia picerija "TIK PIZZA", todėl picas iš kitų picerijų neštis draudžiama. Užkandžius, saldumynus, vaisius švenčių metu galima atsinešti savo. Už maisto kokybę žaidimų kambarys neatsako, nes jo negamina. Maistas kambaryje valgomas tik švenčių zonoje. Higienos ir vaikų saugumo sumetimais, į žaidimų aikštelę maistą i gėrimus neštis draudžiama.

8. Draudžiama kviesti trečiųjų šalių paslaugų teikėjus (animatorius, fotografus, veidukų piešėjus). VORO BOKŠTAS  turi teisę taikyti 10 Eur mokestį dėl šio punkto nesilaikymo. 

9. Draudžiama neštis ir vartoti alkoholinius gėrimus.

10. Kambaryje leidžiama naudoti 1 torto fejerverką (kuris dega kaip didelė šalta ugnelė ).